K2 tým

NEJSME JEN TAK
LEDAJAKÝ TÝM,
JSME K2 TÝM

K2 tým

Firemní kulturu tvoříme my

V našem K2 týmu jsme jako jedna velká rodina, kde si všichni tykáme. Máme u nás srandisty, sportovce, pivaře, introverty i extroverty, programátory i obchodníky a mnoho dalších osobností. Ve firmě neexistuje žádný povinný dress code, takže si každý může svou originalitu uchovat. V kanceláři to srší vtipem. Napříč týmy se chodí na pivo a celkově na pracovišti panuje neformální přátelská atmosféra. Hodně pořádáme teambuildingy a různé akce, takže se člověk opravdu cítí mezi spolupracovníky velmi příjemně, podobně jako mezi přáteli.

TEAMBUILDINGY

Teambuildingy a týmovky (tak jim říkáme my) máme rádi, vždy se dobře zabavíme a zažijeme něco nového. U nás jsou týmovky pravidelné a vždy se na ně těšíme, protože vyhledáváme takové aktivity, které bychom asi sami nedělali, ale s týmem je rádi vyzkoušíme. Mezi naše oblíbená dobrodružství patří outdoorové aktivity, jako je horolezectví, lukostřelba, canoeing, pěší túry či adrenalinové sporty. Ať už sportujeme nebo si dopřáváme relax, vždy si užíváme společně strávený čas.

VZDĚLÁNÍ

Pomůžeme ti profesně růst. U nás ve firmě jsou samozřejmostí i oborová školení. Chceme, aby každý měl možnost rozvíjet se nejen v IT dovednostech, ale také v jazykových a dalších schopnostech. Webináře, vstupy na konference nebo workshopy jsou samozřejmě hrazeny z firemního budgetu.

FIREMNÍ VEČÍRKY

Vánoční večírky jinak? Kdo nezažil nepochopí. Naše K2 xmas festy jsou nezapomenutelné a každoročně se na ně těší celý K2 tým. Jsou plné dobrého jídla, pití, zábavy, tančení a živé hudby od známých kapel. Měli jsme tu čest hostit Tomáše Kluse, Vypsanou fixu, No Name, Pokáče a mnoho dalších talentovaných hudebníků nás ještě čeká.

FIREMNÍ BRUNCHE

Pětkrát ročně si dopřáváme celo-firemní poradu ve formě firemního brunchování. Kromě vychutnávání skvělého a netradičního jídla a osvěžujícího pití se vždy ohlédneme za uplynulými událostmi. Zároveň si připomeneme projekty, které nás ještě čekají.

K2 KONFERENCE

Jestli někdo umí dělat konference zábavné a zároveň poučné – tak jsme to my! Naše K2 konference jsou vždy plné užitečných tipů a triků, jak systém K2 ještě efektivněji používat. Ale nezůstáváme jen u toho – přinášíme i zábavu, které konferencím dodávají jedinečnou atmosféru. Například jsme zasadili celou akci do prostředí boxerského ringu. Není to jen o samotné konferenci, ale také o neformálním networkingu.

POSÍLENÍ SOFT SKILLS V IT

V rámci své práce se naši programátoři dostávají i ke skvělé příležitosti, ve které mohou rozvíjet své soft skills a vystoupit tak ze své komfortní zóny. Ať už se jedná o konferenci nebo on-line webinář – mají příležitost prezentovat informace o našem podnikovém software K2. Jsme velmi rádi, že projevují zájem o svůj osobní rozvoj.

PŘEMÝŠLÍŠ O PRÁCI U NÁS?

Přidej se k nám a staň se součástí K2 týmu.

Volná místa

K2 na sociálních sítích

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Na každý zaslaný životopis odpovídáme co nejdříve.
Budeme se těšit na případné osobní setkání.

40 MB
Velikost souborů nesmí být dohromady větší jak 40 MB

Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaš e osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti K2 atmitec s.r.o., byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.