K2 tým

Programujeme
Žijeme
Bavíme se

K2 tým - Ondra

Lidé v K2

Nejsme jen další obyčejná IT společnost – jsme Kádvojka. Ve světě IT se pohybujeme více než 30 let a společnými silami vyvíjíme podnikový software (ERP systém), který pomáhá podnikatelům růst a posouvat své podnikání o kus dál. Jsem silným partnerem v oblasti IT. Za dobu našeho působení jsme získali řadu významných klientů, díky kterým můžeme přinášet rady a zkušenosti dalším firmám.dé v K2 jsou naším nejcennějším kapitálem.
Radovan Man

Radovan Man

Manažer vývoje

Moje práce rozhodně není žádná nuda, ale pořádná výzva. Neustále řešíme zajímavé požadavky na rozšíření a vylepšení naší K2. Největší odměnou je pak pocit, že vaši práci ocení a využijí tisíce lidí. A samozřejmě to vše za podpory přátelského kolektivu 😊.

Adam Kiovský

Adam Kiovský

Programátor

K2 je moderní firma, která má dobré jméno nejen v Ostravě, ale v celé ČR. Jsem součástí super týmu i jedním z mnoha dílů skládačky, které tvoří produkty K2.

Dominika Hrubá

Dominika Hrubá

Specialista produktové podpory

Práce v K2 přináší nejen získání znalostí a zkušeností v nejžádanějším odvětví na trhu, ale také práci v přátelském kolektivu. Ať je člověk již zkušený programátor, vyzná se v účetnictví nebo právě dostudoval, v K2 se vždy společně dobře pobavíme u kávy.

V K2 to žije!

PŘEMÝŠLÍŠ O PRÁCI U NÁS?

Přidej se k nám a staň se součástí K2 týmu.

Volná místa

K2 na sociálních sítích

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Na každý zaslaný životopis odpovídáme co nejdříve.
Budeme se těšit na případné osobní setkání.

40 MB
Velikost souborů nesmí být dohromady větší jak 40 MB

Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaš e osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti K2 atmitec s.r.o., byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.

Tyto webové stránky nejsou licencovány.This website is not licensed.