K2 tým

Programujeme
Žijeme
Bavíme se

K2 tým - Ondra

Lidé v K2

Nejsme jen další obyčejná IT společnost – jsme Kádvojka. Ve světě IT se pohybujeme více než 30 let a společnými silami vyvíjíme podnikový software (ERP systém), který pomáhá podnikatelům růst a posouvat své podnikání o kus dál. Jsem silným partnerem v oblasti IT. Za dobu našeho působení jsme získali řadu významných klientů, díky kterým můžeme přinášet rady a zkušenosti dalším firmám.dé v K2 jsou naším nejcennějším kapitálem.
Radovan Man

Radovan Man

Manažer vývoje

Moje práce rozhodně není žádná nuda, ale pořádná výzva. Neustále řešíme zajímavé požadavky na rozšíření a vylepšení naší K2. Největší odměnou je pak pocit, že vaši práci ocení a využijí tisíce lidí. A samozřejmě to vše za podpory přátelského kolektivu 😊.

Adam Kiovský

Adam Kiovský

Programátor

K2 je moderní firma, která má dobré jméno nejen v Ostravě, ale v celé ČR. Jsem součástí super týmu i jedním z mnoha dílů skládačky, které tvoří produkty K2.

Dominika Hrubá

Dominika Hrubá

Specialista produktové podpory

Práce v K2 přináší nejen získání znalostí a zkušeností v nejžádanějším odvětví na trhu, ale také práci v přátelském kolektivu. Ať je člověk již zkušený programátor, vyzná se v účetnictví nebo právě dostudoval, v K2 se vždy společně dobře pobavíme u kávy.

V K2 to žije!

PŘEMÝŠLÍŠ O PRÁCI U NÁS?

Přidej se k nám a staň se součástí K2 týmu.

Volná místa

K2 na sociálních sítích

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Na každý zaslaný životopis odpovídáme co nejdříve.
Budeme se těšit na případné osobní setkání.

Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaš e osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti K2 atmitec s.r.o., byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.